top of page

Powerbase Oy

Sinihelmi business park 1.krs
Sinimäentie 8b, 02630 Espoo

(keskukselle saapuminen risteyksestä sinimäentie 10-12)

Valmennuskeskus avoinna jäsenille:
Joka päivä klo 5-23

Jaakko Sarantaus 
CEO - COACH

050 506 5102

jaakko@powerbase.fi

Juha Vennola
COO - COACH

040 520 9909

juha@powerbase.fi


Pia Laine
COACH

050 480 1473

pia@powerbase.fi

Andy Henricson 
COACH - HIERONTA

045 275 6375

andy@powerbase.fi

 

Anniina Lamppu - Andersson 
COACH

050 5436753

anniina@powerbase.fi

Jarno Lemmelä
COACH

040 593 5038

jarno@powerbase.fi

Saapuminen autolla

Saapuessasi Powerbaselle käänny sinimäentie 10-12 risteyksestä kiinteistön alueelle.

Sinimäentie 8b löytyy ajaessasi kukkulan jälkeen vasemmalta puolelta.

 

Löydät vieraspaikat aivan keskuksemme edestä, kiinteistön parkkialueelta.

Huomioithan, että vieraspaikoilla tulee käyttää pysäköintikiekkoa (4h).
 

Sähköautojen latauspaikkoja löytyy kiinteistön vieraspaikoilta. Alle ohjeistus järjestelmän käyttöön:

_______
Kysymyksiä mielessä? 
Laita rohkeasti viestiä chatin kautta niin vastaamme sinulle pian!

bottom of page